Wakacyjna strona


Gdzie i jak na wakacje? CIekawe miejsca na wypoczynek.

Wycieczka Jamaica

Bez kategorii / 2 września 2017 /

To najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają egzotyczne klimaty, pełne słońca, kolorów oraz muzyki reggae. Ciepło i piękne piaszczyste plaże zachęcają tylko do odpoczynku.

Jamajczycy z natury są niesamowicie gościnnymi ludźmi, dzięki którym pobyt w tym właśnie miejscu stanie się niezapomnianym do końca życia przeżyciem. Jamaica to niewielka, ale za to niezwykle urokliwa wyspa usytuowana w zachodniej części Wysp Karaibskich w Archipelagu Wielkich Antyli na Oceanie Atlantyckim.

To jedna z tych wysp, gdzie jest wszystko. Od piaszczystych plaż po góry z których rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na wyspę. W rodzimym języku mieszkańców nazwa wyspy oznacza ”kraj drzew i wody”. Tak też i jest, ponieważ na wyspie nie widać postępu technologicznego ówczesnego człowieka.

Ludzie żyją spokojniej, za niczym nie muszą gonić. Dlatego wycieczka w to miejsce da wytchnienie od codzienności, pozwoli odpocząć i wyciszyć się z dala od zmartwień dnia codziennego. Na pewno pomogą w tym sympatyczni i życzliwi mieszkańcy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jamajka#/media/File:DoctorsCaveBeach.jpeg