Wakacyjna strona


Gdzie i jak na wakacje? CIekawe miejsca na wypoczynek.

Wakacje Korsyka

Bez kategorii / 5 września 2017 /

Idealne miejsce na wakacje? Oczywiście Korsyka, czyli jedna z najpiękniejszych wysp Morza Śródziemnego, wyspa przynależna do Francji. Zachwycają tu przede wszystkim długie, bardzo czyste i piaszczyste plaże.

Przejrzysta i bardzo ciepła woda w połączeniu z pięknym krajobrazem stanowi idealny wręcz obraz sielskiego wypoczynku. Korsyka daje możliwości spędzania aktywnego jak i bardzo spokojnego wypoczynku, dlatego z pewnością po wizycie na tej rajskiej wyspie każdy wróci nie tylko opalony i wypoczęty, ale przede wszystkim bardzo zadowolony.

Wielu turystów podkreśla, że Korsyka jest jednym z najpiękniejszych miejsc jakie do tej pory widzieli i bardzo chętnie jeszcze tu kiedyś wrócą. Mieszkańcy wyspy to ludzie, którzy wielką wagę przywiązują do pielęgnowania tradycji i języka. Poza tym są bardzo życzliwi i pomocni w stosunku do turystów, pod warunkiem że Ci nie zakłócają ich spokoju ani nie niszczą rzeczy dla nich bardzo ważnych. Miasteczka na Korsyce są co prawda nie wielkie, ale na pewno uroku odmówić im nie można.